Řidiči sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Příbram

Doprava / Řidiči sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost PAC Hořovice s.r.o.

Místo pracoviště Plynárenská 321, Příbram
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Plynárenská 321, Příbram)

Pozice: automechanici
OC
Nástup: ihned, Mzda 30.000,- - 40.000,- Kč s možností dalšího přivýdělku, pololetní prémie
Náplň práce: nakládka a vykládka zboží,rozvoz zboží k odběratelům, přebírání a kontrola dokladů. Noční nebo denní směny.
Požadavky: Řidičský průkaz sk.B, C s profesním průkazem, praxe s řízením skříňové dodávky výhodou, spolehlivost, bezúhonnost a časová flexibilita. Částečná znalost Prahy výhodou.
Nabízíme: stravenkový paušál, úhrada pojištění odpovědnosti za škodu, věrnostní benefity, čerstvé pečivo ke svačině.
Kontakt: Muzikářová Milena, tel.: 318 403 135, e-mail:
První kontakt: e-mailem
Místo výkonu: PAC Hořovice s.r.o. provoz Příbram, Plynárenská č.p. 321, Příbram I

Informace o společnosti PAC Hořovice s.r.o.

PAC Hořovice s.r.o.
Plynárenská 321
Příbram
26101
IČO: 27459098
aktualizováno před asi 2 roky