Řidiči sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů), Staré Město

Doprava / Řidiči sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Společnost Transport of Medicinal Products, s.r.o.

Místo pracoviště Na Zbytkách 83, Staré Město
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Řidiči sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) (Na Zbytkách 83, Staré Město)

z:28/3/2024
Náplň práce:
- řidiči skupiny C pro vnitrostátní, případně i mezinárodní dopravu
- periodicky se opakující práce pondělí až pátek
- k nabízené práci je připraveno vozidlo IVECO s izotermickou skříní.
Požadujeme:
- zdravotní a profesní způsobilost, předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- jsme stabilní dopravní firma se skvělým kolektivem spolupracovníků
- hradíme pravidelná školení a ostatní vzdělávací akce.
Informace na tel. 731 505 599, email :

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Informace o společnosti Transport of Medicinal Products, s.r.o.

Transport of Medicinal Products, s.r.o.
Na Zbytkách 83
Staré Město
73801
IČO: 9568590
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Řidiči sk. c - řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)