Rozpočtář / administrativní pracovník - rozpočtáři specialisté, Děčín

Finance, Administrativa / Rozpočtář / administrativní pracovník - rozpočtáři specialisté

Společnost Jezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o.

Místo pracoviště Děčín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 117 - 150 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozpočtář / administrativní pracovník - rozpočtáři specialisté (Děčín)

Místo výkonu práce: Děčín

Řidičský průkaz je výhodou.
Náplň práce: Vytváření rozpočtů, provádění příprav na stavby, komunikace se zákazníky a úřady.
Znalost rozpočtářského program Kros a anglického nebo německého jazyka výhodou.

Nabízíme: Vlastní kancelářský pracovní stůl a počítač.
Požadujeme: Profesní znalost stavebního a instalatérského materiálu.

KONTAKT TELEFONICKY: p. František Jezbera 602 445 677

Informace o společnosti Jezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o.

Jezbera a syn-topení, voda, plyn, s.r.o.

Děčín

IČO: 6627226
aktualizováno před téměř 2 roky