Rozpočtář/rozpočtářka slaboproudých rozvodů - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů, Zlín

Finance, Administrativa / Rozpočtář/rozpočtářka slaboproudých rozvodů - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Společnost PSWNET Zlín s.r.o.

Místo pracoviště Nábřeží 599, Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Rozpočtář/rozpočtářka slaboproudých rozvodů - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (Nábřeží 599, Zlín)

Nástup možný IHNED

Náplň práce
o Položkové rozpočty a výběrová řízení na zakázky
o Podpora projektových manažerů
o Výběr vhodných materiálů k jednotlivým zakázkám
o Komunikaci s dodavateli a zákazníky
o Příprava matriálu k jednotlivým zakázkám

Požadujeme
o znalost práce na PC Word, Excel, Outlook
o samostatnost a systematičnost
o pečlivost a spolehlivost
o týmovou spolupráci
o bezúhonnost
o řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
o hlavní pracovní poměr
o špičkové technické zázemí a vybavení
o dodržování standardů bezpečnosti práce
o profesní růst dle vašich schopností
o finanční ohodnocení odpovídající množství a kvalitě vykonané práce
o příplatky za pracovní pohotovost
o mobilní telefon
o notebook
o vlastní pracovní místo
o služební automobil, k dispozici i mimo pracovní dobu

Své životopisy včetně zasílejte na email

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti PSWNET Zlín s.r.o.

PSWNET Zlín s.r.o.
Nábřeží 599
Zlín
76001
IČO: 29304326
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Rozpočtář/rozpočtářka slaboproudých rozvodů - odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů