Ruční a robotický lakýrník - obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů, Nýrsko

Výroba a provoz / Ruční a robotický lakýrník - obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Společnost OKULA Nýrsko a.s.

Místo pracoviště Klostermannova 53, Nýrsko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Ruční a robotický lakýrník - obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů (Klostermannova 53, Nýrsko)

Náplň práce: Identifikace základních příčiny vad výrobků, návrh opatření k nápravě, Seřízení výrobního procesu na požadované tolerance uvedené v technologickém listu, Spuštění lakovacího procesu, udržování barvového hospodářství, Kontrola průběhu lakovacího procesu, vedení předepsaných záznamů, Provádění předepsané preventivní údržby lakovací linky a jejích periférií, Údržba lakovací kabiny v průběhu sanitárních dnů, Předání požadavku na odstranění vad na lakovacích linkách a jejich periférií přímému nadřízenému, Objednávání potřebného režijního materiálu (aceton, hadry na otěr, apod.)
Požadujeme:uživatelská znalost práce na PC, znalost barvového hospodářství - výhodou
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod., příplatek za noční směnu 20 Kč/hod, dopravné 2,70 Kč/km, dotované stravování, čtvrtletní odměny, mimořádné odměny, odměny při pracovním a životním jubileu, firemní akce,
Náborový příspěvek ve výši 15 000 Kč
KONTAKT: telefonicky (9:00 - 14:00 hodin), emailem

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti OKULA Nýrsko a.s.

OKULA Nýrsko a.s.
Klostermannova 53
Nýrsko
34022
IČO: 45359083
aktualizováno před 10 měsíci