Ruční úklid - ozp - ostatní uklízeči a pomocníci, Ostrava

Služby / Ruční úklid - ozp - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost CLEANCAT s.r.o.

Místo pracoviště Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 90 - 90 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Ruční úklid - ozp - ostatní uklízeči a pomocníci (Ostrava)

Místo je vyhrazeno pro OZP.
Místo výkonu práce: Ostrava - Kunčičky
1. kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Náplň práce: ruční úklid výrobního provozu, kanceláří, šaten a sociálního zařízení.

Pracovní doba: pondělí - pátek, 06.00 - 14.00 hod. (délka směny 7,5 hodiny nebo dohodou).

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, pečlivost a zodpovědnost.

Mzda: 90,50 Kč/hod. + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč + pracovní smlouva na dobu neurčitou.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti CLEANCAT s.r.o.

CLEANCAT s.r.o.

Ostrava

IČO: 29453810
aktualizováno před více než 3 roky