Sales operations business services specialist - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace, Praha

Administrativa / Sales operations business services specialist - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Společnost SAP Services s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 45 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sales operations business services specialist - odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (Praha)

místo výkonu práce Praha a adresa bydliště zaměstnance v České republice
Popis pozice a náplň práce:
Na této pozici budete první kontaktní osobou pro naše obchodníky, pokud mají problémy či otázky k systémům, které používají. Zároveň budete podporovat další aktivity, jako například reporting, analýzy, případně udržovat aktuální dokumentaci.
Požadujeme:
Hledáme uchazeče s vynikajícími komunikačními dovednostmi, orientaci na zákazníka a velmi pokročilou znalost anglického jazyka. Zároveň hledáme někoho, koho baví techničtěji zaměřená práce.
Nabízíme:
o Pestrou a zajímavou práci v dynamickém a globálním prostřední
o Možnost profesního růstu
o Zajímavou práci v globální společnosti
o Příjemné pracovní podmínky
o Práce v mezinárodním prostředí
o Denní využití SAP software

Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění, posilovna v budově pro zaměstnance zdarma, home office

Informace o společnosti SAP Services s.r.o.

SAP Services s.r.o.

Praha

IČO: 26194333
aktualizováno před více než rokem