Samostatná účetní - odborní účetní všeobecní, Ostrava

Finance, Administrativa / Samostatná účetní - odborní účetní všeobecní

Společnost E Zilly CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Daliborova 419, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 29 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}

Detail pracovní nabídky na pozici: Samostatná účetní - odborní účetní všeobecní (Daliborova 419, Ostrava)

Tel.: 603 546 148, e-mail:

Co budete dělat?
- Samostatně zpracovávat přidělenou účetní agendu/jednotku
- Kontrolovat formální a věcnou správnost účetních dokladů
- Kontrolovat správné zaúčtování
- Vyúčtovávat cestovních náhrady, spolupracovat při vedení majetkové evidence
- Připravovat inventarizaci svěřených účtů
- Spolupracovat na měsíčních podkladech pro DPH a roční závěrce
- Administrativní záležitosti s chodem společnosti
- Znalost zpracování mezd výhodou
- Další dle potřeby a požadavků hlavní účetní společnosti

Požadované schopnosti:
- Angličtina na komunikativní úrovni (nutná email a občas i osobní komunikace v anglickém jazyce)
- Zodpovědnost za svěřené úkoly
- Ochota nést odpovědnost za svou práci

Nabízíme:
- prostředí a kulturu malé firmy, která dělá velké věci
- platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
- notebook a služební telefon
- 5 dní dovolené jako bonus
- Příspěvek na penzijní připojištění 3% z platu
- Příspěvek na stravování ve mzdě (původně stravenky)
- Po dohodě občasný home office (dle potřeby)

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Naturální výhody
  • Jiné výhody

Informace o společnosti E Zilly CZ, s.r.o.

E Zilly CZ, s.r.o.
Daliborova 419
Ostrava
70900
IČO: 29392811
aktualizováno před více než 2 roky