Samostatný obchodník - obchodní zástupci, Brno

Obchod a cestovní ruch, Finance / Samostatný obchodník - obchodní zástupci

Společnost SVĚT OKEN s.r.o.

Místo pracoviště Křenová 299, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Samostatný obchodník - obchodní zástupci (Křenová 299, Brno)

PRVNÍ KONTAKT EMAILEM, TELEFONICKY
(nechodit na provozovnu v Brně)

SVĚT OKEN ROZŠIŘUJE SVÉ TÝMY NA POBOČKÁCH
Náplň práce:
- komunikace s klienty (osobní, telefonická, e-mailová)
- samostatné vyhledávání zakázek
- zpracování přidělených zakázek
- obchodní cesty v rámci regionu

Požadujeme:
- technické myšlení a obchodního ducha
- chuť se učit
- výborné komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost a organizační schopnosti
- uživatelskou znalost práce na PC (MS Word, Excel...)
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející firmě
- práci na ranní směnu
- motivační výkonnostní finanční ohodnocení
- úplné zaškolení a zapracování
- příjemný kolektiv
- firemní akce
- benefity (prémie, zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké, volnočasové benefity apod.)

Společnost Svět oken s.r.o. patří mezi přední české výrobce a prodejce výrobků prvotřídní kvality.
Nabízí zejména plastová a hliníková okna a dveře, garážová vrata, zasklení, pergoly, stínicí techniku a mnoho dalších doplňků.

Informace o společnosti SVĚT OKEN s.r.o.

SVĚT OKEN s.r.o.
Křenová 299
Brno

IČO: 25831925
aktualizováno před asi měsícem