Sanitář/ka na oddělení následné péče - sanitáři, Písek

Zdravotnictví / Sanitář/ka na oddělení následné péče - sanitáři

Společnost Nemocnice Písek, a.s.

Místo pracoviště Karla Čapka 589, Písek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sanitář/ka na oddělení následné péče - sanitáři (Karla Čapka 589, Písek)

Požadujeme: sanitářský kurz výhodou, pracovitost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, vstřícný vztah k lidem, ochota učit se novým věcem.
Po uplynutí sjednané doby možnost prodloužení či PP na neurčito (dle požadavku oddělení).
Náplň práce: pomocné ošetřovatelské práce na oddělení.
Nabízíme: dovolená 5 týdnů, zvýhodněné stravování ve vlastním stravovacím zařízení.
Kontakt: Sekyrková Magdalena Bc. DiS., tel.: 382 772 017, e-mail: a domluvit si schůzku.

Informace o společnosti Nemocnice Písek, a.s.

Nemocnice Písek, a.s.
Karla Čapka 589
Písek

IČO: 26095190
aktualizováno před asi 3 roky

Další pracovní nabídky v okrese v oboru Zdravotnictví

Všechny pracovní inzeráty v okrese v oboru Zdravotnictví