Sanitáři, Třeboň

Zdravotnictví / Sanitáři

Společnost Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Místo pracoviště Lázeňská 1001, Třeboň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sanitáři (Lázeňská 1001, Třeboň)

Náplň práce:
provádí přípravu vany k léčebným koupelím, kontroluje kvalitu koupele, zajišťuje komfort klienta v průběhu procedury, přípravu relaxačního zábalu, dohled a kontrolu nad celkovým stavem klienta během procedury, podvodní masáž klienta.
Požadujeme:
dokončené SO vzdělání, sanitářský kurz, příjemné jednání a vystupování, vstřícné chování vůči klientům a kolegům, trpělivost, empatii, laskavost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru, 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, zajímavou práci, možnost seberealizace, odborné vzdělávání, profesní rozvoj, pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 800,- měsíčně, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.

Informace o společnosti Slatinné lázně Třeboň s.r.o.

Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
Lázeňská 1001
Třeboň
37901
IČO: 25179896
aktualizováno před více než 2 roky