Šéfkuchař/ka pro školy - šéfkuchaři v jídelnách, menzách, Horní Moštěnice

Obchod a cestovní ruch / Šéfkuchař/ka pro školy - šéfkuchaři v jídelnách, menzách

Společnost GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.

Místo pracoviště Pod vinohrady 232, Horní Moštěnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Šéfkuchař/ka pro školy - šéfkuchaři v jídelnách, menzách (Pod vinohrady 232, Horní Moštěnice)

Pracovní doba pondělí až pátek 04:30-13:00hod.

Náplň práce:
samostatná příprava, úprava a podávání jídel; organizace, řízení a koordinace práce kuchařů a pomocných sil v kuchyni; organizace výrobních procesů; sestavování jídelních lístků

Požadavky:
vzdělání v oboru a praxe na podobné pozici - podmínkou; zodpovědnost, spolehlivost; schopnost týmové práce, pracovitost; zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

Nabízíme:
zaměstnanecké benefity, zvýhodněné stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky na čísle 602 833 994 - paní Barbora Vachoušková

Informace o společnosti GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.

GTH zařízení školního stravování, spol. s r.o.
Pod vinohrady 232
Horní Moštěnice
75117
IČO: 25753487
aktualizováno před téměř 3 roky