Sekretář / sekretářka - sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách), Hradec Králové

Kultura a sport / Sekretář / sekretářka - sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

Společnost Dům dětí a mládeže Nová generace, Hradec Králové

Místo pracoviště Hradecká 1151, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sekretář / sekretářka - sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách) (Hradecká 1151, Hradec Králové)

- Výhled prodloužení pracovního poměru
- Náplň práce: zajištění kompletního chodu kanceláře (telefonické i e-mailové komunikace); práce na PC s programem Edu Page, Word, Excel, práce s dokumenty, informačním systémem, vytváření příjemného zázemí aj.
Výhodou jsou zkušenosti z obdobné pozice. Požadujeme flexibilitu, ochotu, pokročilé ovládání PC, Office, komunikativnost, milé vystupování, schopnost učit se nové věci, práce i mimo pracovní dobu, výborná znalost pravopisu, rychlé psaní do počítače (optimálně všemi deseti). Znalost anglického jazyka je výhodou.
Hledáme pracovníky, kteří jsou nastavení pracovat týmově, společně tvořit pohodové školní prostředí a kteří chtějí více než jen "udělat si své".
Výše platu se bude odvíjet dle získaných zkušeností, odborného zaměření a dalších aspektů profesního života.
Své životopisy prosím zasílejte na adresu:
Více informací: www.sion.cz

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Dům dětí a mládeže Nová generace, Hradec Králové

Dům dětí a mládeže Nová generace, Hradec Králové
Hradecká 1151
Hradec Králové
50003
IČO: 71341404
aktualizováno před více než 2 roky