Senior programátor asp.net - programátoři počítačových aplikací specialisté, Dvůr Králové nad Labem

Informační technologie / Senior programátor asp.net - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost SoPHIS a.s.

Místo pracoviště 17. listopadu 2657, Dvůr Králové nad Labem
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Senior programátor asp.net - programátoři počítačových aplikací specialisté (17. listopadu 2657, Dvůr Králové nad Labem)

Požadavky:
- základní zkušenosti s programovacími jazyky (preferován C# ASP.Net)
- základy práce s relačními databázemi a znalost DB návrhu (preferován MS SQL)
- základní přehled webových technologií (HTML,CSS, javascript)
- zaměstnanec je v případě nástupu na svou práci zaškolen
Náplň práce: Programování v týmu. Práce na informačním systému v prostředí ASP.Net.
Nabízíme: pružnou pracovní doba, homeoffice, příspěvek na důchodové pojištění (výše dle doby trvání prac. poměru), služební mobil k soukromým účelům, stravenky, roční prémie

Informace o společnosti SoPHIS a.s.

SoPHIS a.s.
17. listopadu 2657
Dvůr Králové nad Labem
54401
IČO: 26305879
aktualizováno před více než rokem