Senior projektový/á manažer/ka - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií), Polička

Obchod a cestovní ruch / Senior projektový/á manažer/ka - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

Místo pracoviště Na Vyšehradě 1091, Polička
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Senior projektový/á manažer/ka - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) (Na Vyšehradě 1091, Polička)

NÁPLŇ: vedení projektu, komunikace se zákazníky, zodpovědnost za plnění požadavků zákazníka
NABÍZÍME: pružná pracovní doba, dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.
KONTAKTY: e-mailem

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.

KOH-I-NOOR PONAS s.r.o.
Na Vyšehradě 1091
Polička
57201
IČO: 15035964
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Senior projektový/á manažer/ka - specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Na Vyšehradě 1091 1091
Polička