Senior účetní - účetní všeobecní, Lanškroun

Finance, Administrativa / Senior účetní - účetní všeobecní

Společnost Kitron Czech a.s.

Místo pracoviště Nádražní 1179, Lanškroun
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Senior účetní - účetní všeobecní (Nádražní 1179, Lanškroun)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
Výše mzdy od 40 000 Kč - dle dohody
NÁPLŇ PRÁCE:
- Kompletní vedení účetnictví
- Měsíční a roční účetní závěrky
- Zpracování přiznání k DPH, souhrnná a kontrolní hlášení
- Příprava podkladů pro auditory a daňového poradce
POŽADUJEME:
- VŠ nebo SŠ ekonomického směru
- Alespoň 2 roky praxe v účetnictví výhodou
- Orientace v účetní a daňové legislativě
- Komunikativní znalost AJ
- Uživatelská znalost PC - MS Office, především MS Excel
- Zkušenost s prací v některém ERP systému výhodou
- Zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost
- Ochotu učit se novým věcem
NABÍZÍME:
- pružnou pracovní dobu
- zajímavou a stabilní pracovní příležitost v expandující mezinárodní společnosti
- možnost profesního růstu
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- bonus za pracovní fond
- placené dny volna
- volnočasové poukázky ….
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Informace o společnosti Kitron Czech a.s.

Kitron Czech a.s.
Nádražní 1179
Lanškroun
56301
IČO: 25968246
aktualizováno před 12 měsíci