Seřizovač a obsluha stroje - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Boskovice

Výroba a provoz / Seřizovač a obsluha stroje - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Novibra Boskovice s.r.o.

Místo pracoviště 2188, Boskovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 560 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač a obsluha stroje - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) ( 2188, Boskovice)

Požadujeme: Základní vzdělání, výhodou je vyučení nebo praxe na obdobné pozici.

Pracovní náplň:
Obluha strojů, seřizování.
Výměna nástrojů.
Výměna provozních kapalin.

Co nabízíme:
Finanční odměny.
Bonus dle výsledku hospodaření firmy.
Nadstandartní příplatky za směnnost a přesčasovou práci.
Příspěvek na penzijní připojištění.
Dotované stravování v závodní jídelně.
Autobusovou dopravu v Boskovicích.
Věrnostní odměnu.
25 dní dovolené

Kontakt možný osobně, telefonicky nebo mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Novibra Boskovice s.r.o.

Novibra Boskovice s.r.o.
2188
Boskovice

IČO: 46995030
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Seřizovač a obsluha stroje - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

2188
Boskovice