*seřizovač cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních fréz, Bystřice nad Pernštejnem

Výroba a provoz / *seřizovač cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních fréz

Společnost ADOZ, s.r.o.

Místo pracoviště Výrobní 1441, Bystřice nad Pernštejnem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: *seřizovač cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních fréz (Výrobní 1441, Bystřice nad Pernštejnem)

*Náplň práce:
- nastavení a seřizování CNC strojů,
- zodpovědnost za rozjezd výroby a následný chod strojů,
- příprava nástrojů,
- provádění drobných oprav,
- měření na pracovišti i v měřící místnosti.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru,
- schopnost čtení výkresové dokumentace
- znalost technické dokumentace
- praxi na obdobné pozici,
- samostatnost, spolehlivost, odpovědnost,
- technické myšlení a ochotu se vzdělávat,
- manuální zručnost,
- ochotu pracovat ve třísměnném provoze.
K uvedené pracovní pozici nabízíme:
" finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a odvedené práci,
" příjemné, moderní pracovní prostředí ve firmě s tradicí,
" dlouhodobé a perspektivní zaměstnání,
" zaměstnanecké benefity:
" mimořádné odměny 2x ročně,
" 25 dní dovolené /rok,
" penzijní a životní připojištění,
" příspěvek na stravování ve formě stravenkového paušálu v hodnotě 110,-Kč/den),
" bonus za odpracování plného fondu pracovní doby/měsíc,
" odpovídající zaškolení,
" nástup dle dohody

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: nebo volejte.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti ADOZ, s.r.o.

ADOZ, s.r.o.
Výrobní 1441
Bystřice nad Pernštejnem
59301
IČO: 46345876
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici *seřizovač cnc strojů - seřizovači a obsluha konvenčních fréz