Seřizovač/ka knihařských strojů - pracovníci přípravy tisku, Horní Moštěnice

Výroba a provoz / Seřizovač/ka knihařských strojů - pracovníci přípravy tisku

Společnost Profi-tisk group s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 291, Horní Moštěnice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 20 500 - 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/ka knihařských strojů - pracovníci přípravy tisku (Nádražní 291, Horní Moštěnice)

Náplň práce:
seřizování knihařských strojů

Požadavky:
vzdělání technického charakteru; zkušenost v polygrafickém průmyslu - výhodou

Nabízíme:
možnost závodního stravování

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail:
- telefonicky na čísle 602 540 241 - pan Radim Šťasta

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Profi-tisk group s.r.o.

Profi-tisk group s.r.o.
Nádražní 291
Horní Moštěnice
75117
IČO: 26868954
aktualizováno před 11 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Seřizovač/ka knihařských strojů - pracovníci přípravy tisku