Seřizovač/-ka - obsluha strojů a zařízení na výrobu kosmetických, toaletních a čisticích výrobků, Lichoceves

Výroba a provoz / Seřizovač/-ka - obsluha strojů a zařízení na výrobu kosmetických, toaletních a čisticích výrobků

Společnost O-PAC s.r.o.

Místo pracoviště Lichoceves 57, Lichoceves
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/-ka - obsluha strojů a zařízení na výrobu kosmetických, toaletních a čisticích výrobků (Lichoceves 57, Lichoceves)

Požadujeme:
o technickou zručnost
o ochotu učit se nové věci
o základní znalost českého a anglického jazyka

Nabízíme:
o práci na hlavní pracovní poměr, doba neurčitá s 3-měsíční zkušební dobou
o práci na 2-směnný provoz
o 5 týdnů dovolené
o finanční motivace dle pracovních výsledků

Náplň práce:
o realizace výroby dle výrobního plánu
o odpovědnost za hospodaření s materiálem ve výrobě
o kontrola toku materiálu ve výrobě
o kontrola plnění pracovních úkolů pomocných techniků a baliček a jejich koordinace dle potřeby
o dohled nad zavážením potřebného materiálu do výroby
o odpovědnost za evidenci odebraného materiálu a zapisování jeho šarží
o odpovědnost za vyrobené množství výrobků (plnění plánu výroby)
o dohled nad přípravou a nasazováním rolí na dané pozice
o opravy a údržba výrobních linek
o zajištění plynulosti výroby
o odpovědnost za čistotu na pracovišti a třídění odpadu
o v případě potřeby výpomoc na jiné než přidělené lince
o vážení a evidence vzniklého odpadu při výrobě

Týden dovolené navíc

Informace o společnosti O-PAC s.r.o.

O-PAC s.r.o.
Lichoceves 57
Lichoceves
25264
IČO: 28165594
aktualizováno před 5 měsíci