Seřizovač/-ka postupových lisů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Opava

Výroba a provoz / Seřizovač/-ka postupových lisů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost KOMAS, spol. s r.o.

Místo pracoviště Ostravská 291, Opava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 170 - 190 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač/-ka postupových lisů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Ostravská 291, Opava)

KO: Mrůzková Barbora, tel.: 732 890 141, e-mail:
Osobní kontakt možný v sídle firmy (Ostravská 291/33, 747 70 Opava - Komárov) v prac. dny mezi 8:00 a 14:00 hod.

Požadujeme: středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení v technickém oboru. Praxe výhodou. U uchazeče očekáváme technické myšlení, zručnost, dobrou pracovní morálku, svědomitost, zodpovědnost.

Náplň práce: příprava a seřízení lisovacích strojů + periférií lisu, provádění běžné údržby nástrojů, nutná orientace ve výkresové dokumentaci.

Nástupní mzda bude po zkušební době přehodnocena dle pracovních výsledků.

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a na penzijní pojištění, pololetní a roční odměny, docházkový bonus.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KOMAS, spol. s r.o.

KOMAS, spol. s r.o.
Ostravská 291
Opava
74770
IČO: 46580344
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Seřizovač/-ka postupových lisů - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)