Seřizovač lisovny plastů - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů), Rybník

Výroba a provoz / Seřizovač lisovny plastů - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Společnost SOLEA CZ výrobní družstvo

Místo pracoviště Rybník 91, Rybník
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 36 000 - 39 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač lisovny plastů - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) (Rybník 91, Rybník)

Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Místo je vhodné i pro OZP.

Jsme výrobní firma a dodáváme formy pro vstřikování plastů, plastové výrobky, výrobky z kovu nejen do automobilového průmyslu až po finální montáž a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením.
Nabízíme práci ve stabilní firmě a klidnějším prostředí pro Vaší práci.

Náplň práce: seřizování vstřikovacích lisů

Přivítáme:
- technické zaměření, zkušenosti s lisovnou plastů
- absolventy technických učebních oborů
- loajální a zodpovědný přístup
Výhodou: praxe v oboru

Nabízíme:
- mzdové ohodnocení odpovídající osobním výsledkům
- příspěvek na obědy
- výhodné telefonní tarify
- podíl na zisku společnosti
- možnost spolurozhodovat
- pravidelné firemní akce
- společný nákup zdravých potravin

Kontakt: telefonicky 8 - 16 hodin nebo e-mailem

Informace o společnosti SOLEA CZ výrobní družstvo

SOLEA CZ výrobní družstvo
Rybník 91
Rybník
56002
IČO: 25939483
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Seřizovač lisovny plastů - mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Rybník 91 91
Rybník