Seřizovač lisů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Český Dub

Výroba a provoz / Seřizovač lisů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost HPQ - Plast, s.r.o.

Místo pracoviště Husova 52, Český Dub
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač lisů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Husova 52, Český Dub)

Požadujeme:
- Znalost zpracování plastů, 5S, technologie vstřikování plastů
- Znalost strojního zařízení Arburg, Nissai, Engel
- Znalost obsluhy robotů
- Praxe v automobilovém průmyslu výhodou
Náplň práce:
- Provádí seřizování strojů a zařízení
- Sleduje stav strojů, nářadí, zařízení, přípravků, zkušebních zařízení a jiných pracovních pomůcek.
- Zapíná a vypíná stroje a zařízení.
- Podílí se na snižování zmetkovitosti dle důležitosti druhů a vad dílů.
Nabízíme:
- Zajímavou práci
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr v třísměnném provozu
- Možnost dalšího vzdělávání a rozšíření kvalifikace
- Stravenky
- Možný nástup ihned

Informace o společnosti HPQ - Plast, s.r.o.

HPQ - Plast, s.r.o.
Husova 52
Český Dub

IČO: 25038842
aktualizováno před více než 2 roky