Seřizovač (m/ž) - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Sázava

Výroba a provoz / Seřizovač (m/ž) - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost FOREZ s.r.o.

Místo pracoviště Sázava 1, Sázava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač (m/ž) - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Sázava 1, Sázava)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- seřizování lisovacích strojů (automatizací) k výrobě na konkrétní formě, podle příslušné specifikace (zpracování plastů)
- výměna vstřikovacích nástrojů, nájezdy/odstavení vstřikovacích zařízení, úpravy vstřikovacích parametrů
PRACOVNÍ DOBA: 12 hod. směnný provoz
Nástupní mzda od 30.000 Kč + přípatky za směny, s praxí vyšší nástupní mzda
POŽADUJEME:
- min. vyučení, ve strojním oboru nebo srovnatelné zkušenosti
- výhodou jsou zkušenosti se vstřikolisy Krauss Maffei, Engel, Battenfeld a Arburg
- uvítáme oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku, jeřábnické a vazačské zkoušky, případně zaškolíme
NABÍZÍME: 13. plat, podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené bez podmínek
KONTAKT: e-mailem

Informace o společnosti FOREZ s.r.o.

FOREZ s.r.o.
Sázava 1
Sázava
56301
IČO: 64788342
aktualizováno před 8 měsíci