Seřizovač - robotické svařování - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Kamenice nad Lipou

Výroba a provoz / Seřizovač - robotické svařování - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost KOKINETICS s.r.o.

Místo pracoviště Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač - robotické svařování - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Ke Gabrielce 788, Kamenice nad Lipou)

Požadujeme: SOU technického zaměření, manuální zručnost, spolehlivost, znalost zacházení s měřícími zařízeními
Výhodou: praxe na obdobné pozici, seřizování svařovacích robotů Yaskawa a VZV průkaz
Podmínkou: svářecí průkaz - ZK 135 1.1.

Náplň práce: seřízení a nastavení zařízení na svěřené výrobní hale, provádí uvolnění výroby dle kontrolní dokumentace, zajišťuje vstupní školení pro nové zaměstnance na dané pracoviště, zajišťuje rozdělení zaměstnanců a jejich prací na směnách dle výrobního plánu, zajišťuje výrobu dle výrobního plánu, řešení drobných poruch a důvodů zastavení výroby, preventivní údržba, interní manipulace na své směně

Nabízíme: zaučení na nabízenou pracovní pozici, odborná školení, další benefity a sociální program společnosti bude upřesněn při osobní schůzce.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti KOKINETICS s.r.o.

KOKINETICS s.r.o.
Ke Gabrielce 788
Kamenice nad Lipou
39470
IČO: 25189603
aktualizováno před 15 dny

Odpověď na pracovní pozici Seřizovač - robotické svařování - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Ke Gabrielce 788 788