Seřizovač-údržbář/ provozní elektrikář - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Kuřim

Výroba a provoz / Seřizovač-údržbář/ provozní elektrikář - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost LIKOV s.r.o.

Místo pracoviště Blanenská 1859, Kuřim
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač-údržbář/ provozní elektrikář - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Blanenská 1859, Kuřim)

První kontakt emailem.
Nástup dle dohody.

LIKOV s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem a prodejcem stavebních profilů a příslušenství v České republice a jedním z lídrů na evropském trhu. V současnosti posilujeme náš tým oddělení údržby. Výroba a strojový park jsou srdcem naší firmy. Novému kolegovi předáme veškeré informace získané naší dosavadní praxí. Pokud jste tedy technický typ a láká Vás práce v naší rostoucí společnosti, neváhejte zaslat Váš životopis, s podrobnějším rozepsáním Vaší dosavadní praxe.
Jste technický typ a máte zkušenost na obdobné pozici? Rád byste pracoval pouze na ranní směny a měl volné víkendy? Hledáte práci, kde najdete dobrý kolektiv, férové jednání nadřízených, stabilitu a rostoucí mzdu dle Vašich zkušeností a dovedností?

Náplň práce po zaučení:
Provádění seřizování, údržby a preventivních kontrol výrobních linek
Vyhledávání a analýza příčin poruch, opravy závad
Opravy a preventivní údržba elektro zařízení

Požadujeme:
Zkušenosti na obdobné pozici
Manuální/technická zručnost
Spolehlivost, pečlivost, pracovitost

Výhodou:
Znalost práce na obráběcích strojích - soustruh, frézka, bruska
Znalost pneumatických a hydraulických systémů

Nabízíme:
Nástupní mzdu 28 000 Kč, pololetní prémie, roční prémie
Mzdový růst
Přátelská atmosféra rodinné české společnosti, naslouchající vedení
Týden dovolené navíc
Firemní jídelna, výběr z 5 jídel denně
Jasně stanovené směny s pevnou pracovní dobou
Garance včasné mzdy

Směnnost: 8mi hodinové ranní směny (PO až PA)
Místo výkonu práce: Kuřim

Informace o společnosti LIKOV s.r.o.

LIKOV s.r.o.
Blanenská 1859
Kuřim
66434
IČO: 60697598
aktualizováno před více než 2 roky