Seřizovač v čajové výrobě - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Libchavy

Výroba a provoz / Seřizovač v čajové výrobě - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost MEDIATE s.r.o.

Místo pracoviště Dolní Libchavy 325, Libchavy
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovač v čajové výrobě - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Dolní Libchavy 325, Libchavy)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE:
- Příprava výrobních technologií k provozu
- Oprava a údržba výrobních technologií
- Zodpovědnost za výrobní úsek a jeho řízení
- Znalost technologií oprav
- Zajištění plynulosti výroby
POŽADUJEME:
- SŠ/SOU technického zaměření výhodou
- Praxe v oboru podmínkou
- Zodpovědnost a ochota k profesnímu rozvoji
NABÍZÍME:
- Stabilní pracovní místo
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změny na dobu neurčitou
- Práce ve dvousměnném provozu
- Zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- Výkonnostní odměny
- Možnost ubytování
- Firemní akce
- Možnost zvýhodněného nákupu výrobků
- Stravování v místě - možnost výběru vegetariánského jídla
KONTAKT: e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Ubytování

Informace o společnosti MEDIATE s.r.o.

MEDIATE s.r.o.
Dolní Libchavy 325
Libchavy
56116
IČO: 64791866
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Seřizovač v čajové výrobě - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení