Seřizovači a obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Dobříš

Výroba a provoz / Seřizovači a obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Místo pracoviště U Kodetky 1810, Dobříš
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači a obsluha cnc ohraňovacího lisu - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (U Kodetky 1810, Dobříš)

Pozice: Seřizovači a obsluha CNC ohraňovacího lisu
OC
Náplň: Obsluha CNC ohraňovacího lisu nebo laseru, výměna a seřízení nástrojů, čtení a použití technických podkladů, kontrola strojního zařízení
Požadavky: zkušenost s obsluhou CNC nebo výuční list v technickém oboru, znalost čtení technické a výkresové dokumentace, samostatnost, přesnost, manuální zručnost
Nástup možný ihned
Mzda: od 21 000,- Kč
Výhody: 25 dní dovolené, svozová doprava, dotované stravování, penzijní připojištění
Kontakt: Schneiderová Tereza, tel.: 722 169 521, e-mail:
Místo výkonu: Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
U Kodetky č.p. 1810
263 12 Dobříš

Informace o společnosti Doosan Bobcat EMEA s.r.o.

Doosan Bobcat EMEA s.r.o.
U Kodetky 1810
Dobříš

IČO: 26489201
aktualizováno před více než 2 roky