Seřizovači lisovny kovů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Jihlava

Výroba a provoz / Seřizovači lisovny kovů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Místo pracoviště Hruškové Dvory 53, Jihlava
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 31 900 - 38 900 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači lisovny kovů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Hruškové Dvory 53, Jihlava)

Pracovní náplň:
- obsluha rychloběžných lisů
- nahazování výroby
- výroba dílců dle technologických postupů

Požadujeme:
- základní technické znalosti
- základní znalost čtení technické dokumentace
- samostatnost, spolehlivost
- znalost základů měření

Co vám nabízíme:
Stabilní práci na HPP, pozitivní firemní kulturu a velkou škálu benefitů v rámci velké nadnárodní společnosti.
Náborový příspěvek 30 000 Kč

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.

Kolektor Tesla Jihlava s.r.o.
Hruškové Dvory 53
Jihlava
58601
IČO: 24140635
www.teslaji.cz
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Seřizovači lisovny kovů - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Hruškové Dvory 53 53
Jihlava