Seřizovači - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Čenkov

Výroba a provoz / Seřizovači - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost HRONOVSKÝ s.r.o.

Místo pracoviště Čenkov 8, Čenkov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 500 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Čenkov 8, Čenkov)

Pozice: Seřizovači
OC
Kontakt: Petříčková Radka, tel.: 720 067 334, e-mail:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky
Náplň práce:
příprava pracoviště, seřizovaní a údržba strojů, organizace výroby a práce operátorů, zodpovědnost za vybavení pracoviště materiálem, výrobní dokumentací
Požadavky:
manuální zručnost, znalost práce na PC, spolehlivost, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění, věrnostní a docházkový bonus
Nástup možný ihned.
Mzda: 30 500,-Kč ( dle zkušeností )
Místo výkonu práce: HRONOVSKÝ s.r.o. provozovna areál Čenkovských strojíren, Čenkov 8

Požadavky

  • Práce s PC
  • Jiné
  • Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti HRONOVSKÝ s.r.o.

HRONOVSKÝ s.r.o.
Čenkov 8
Čenkov
26223
IČO: 26000458
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Seřizovači - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení