Servírky/prodavači - prodavači potravinářského zboží, Praha

Obchod a cestovní ruch / Servírky/prodavači - prodavači potravinářského zboží

Společnost Mansson, s.r.o.

Místo pracoviště Bílkova 6, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servírky/prodavači - prodavači potravinářského zboží (Bílkova 6, Praha)

Místo výkonu práce: Bílkova 8, Praha 1
Kontakt: e-mail: nebo tel.: 736 670 664/Po-Pá 10:00-15:00hod
Náplň práce: obsluha hostů, prodej pekařských a cukrářských výrobků, práce na pokladně a s hotovstí, příprava sendvičů, příprava kávy.
Nabízíme: Odpovídající finanční ohodnocení, malý a přátelský kolektiv, ranní a odpolední směny, možnost pracovního postupu.
Požadujeme: příjemné a milé vystupování, spolehlivost, schopnost samostatné práce, mírně pokročilou angličtinu.
Zaměs.výhody: stravenky, pracovní oděv

Informace o společnosti Mansson, s.r.o.

Mansson, s.r.o.
Bílkova 6
Praha
11000
IČO: 25788281
aktualizováno před téměř 4 roky