Servisní poradce autoservisu - řídící pracovníci servisních služeb a reklamací, Ústí nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch, Management / Servisní poradce autoservisu - řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

Společnost AUTOPROFIT s.r.o.

Místo pracoviště Královéhradecká 1545, Ústí nad Orlicí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní poradce autoservisu - řídící pracovníci servisních služeb a reklamací (Královéhradecká 1545, Ústí nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- práce se zákazníky
- vedení dílny
PRACOVNÍ DOBA: 7.00 - 15.30 hodin
POŽADUJEME:
- zájem o automobily
- technické předpoklady nebo vzdělání výhodou
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti AUTOPROFIT s.r.o.

AUTOPROFIT s.r.o.
Královéhradecká 1545
Ústí nad Orlicí
56201
IČO: 49815661
aktualizováno před 7 měsíci