Servisní poradci - přijímací technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení, Šenov u Nového Jičína

Výroba a provoz / Servisní poradci - přijímací technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Společnost BONO auto a.s.

Místo pracoviště Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní poradci - přijímací technik - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína)

z: 30.11.2022
Požadujeme:
" SŠ vzdělání technického zaměření, znalost práce na PC;
" znalost automobilové technologie;
" zkušenosti s organizací práce v servisu;
" velmi dobré komunikační dovednosti;
" smysl pro týmovou práci;
" osobnost s výraznou orientací na potřeby zákazníků;
" řidičský průkaz: B; (C výhodou);
Nabízíme:
" platové ohodnocení v závislosti na realizovaných výkonech;
" možnost seberealizace v prostředí značkové sítě
" perspektivu profesního růstu;
" moderně vybavené pracoviště;
Náplň práce
" příjem a vyřizování zakázek - aktivní prodej servisních služeb;
" konzultace závad se zákazníky;
" tvorba cenových nabídek;
" komunikace se zákazníky;
" týmová práce se servisem;
" předání vozidla po opravě;
" Výše uvedené činnosti spravujete pro značku NISSAN

Zaměstnanecké výhody: stravné, služební telefon, PC

Kontakt: Ing. Mgr. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky na č.: 604 191 929, od 7:00 - 16:00 hod., e-mail:

Informace o společnosti BONO auto a.s.

BONO auto a.s.
Malostranská 579
Šenov u Nového Jičína
74242
IČO: 14614812
aktualizováno před více než rokem