Servisní technici domácích spotřebičů - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Těrlicko

Výroba a provoz, Služby / Servisní technici domácích spotřebičů - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost ELMAX STORE a.s.

Místo pracoviště Topolová 777, Těrlicko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technici domácích spotřebičů - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Topolová 777, Těrlicko)

Náplň práce
- Opravy spotřebičů na dílně a u zákazníků
- Příjem a výdej náhradních dílů z a do skladu
- Řešení objednávek náhradních dílů,
- Výjezdy do centrálního skladu v Hustopečích
- Balení a manipulace s výrobky na dílně
- Poskytování technické podpory a konzultací
Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Práci v přátelském kolektivu
- Zajímavé ohodnocení odpovídající výkonu (30-35 tis. Kč)
- Různorodou práci
- Volné víkendy a svátky, pracovní doba od 8:00 do 16:30
- Nástup možný ihned

Požadujeme
- Min. střední odborné vzdělání elektro
- Vynikající komunikační schopnosti, manuální zručnost, fyzická zdatnost
- Spolehlivost, chuť učit se novým věcem

Způsob kontaktu: zaslat strukturovaný životopisy na e-mail do 21.4.2023.

Informace o společnosti ELMAX STORE a.s.

ELMAX STORE a.s.
Topolová 777
Těrlicko
73542
IČO: 25373781
aktualizováno před 2 měsíci