Servisní technici - elektro nebo zámečník - montážní dělníci mechanických zařízení, Mnichovo Hradiště

Výroba a provoz / Servisní technici - elektro nebo zámečník - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost JaP - Jacina, s.r.o.

Místo pracoviště Nákladní 1486, Mnichovo Hradiště
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technici - elektro nebo zámečník - montážní dělníci mechanických zařízení (Nákladní 1486, Mnichovo Hradiště)

Místo výkonu práce:
Nákladní č.p. 1486
295 01 Mnichovo Hradiště

Prvotní kontakt: e-mail:

KOHO HLEDÁME?
Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž či servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.
Uchazeč by měl mít mít elektro vzdělání (osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., minimálně § 5) nebo svářečský průkaz (CO2 nebo elektroda).
Neplatná osvědčení nevadí - zajistíme jejich obnovení.
Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.

CO VÁS ČEKÁ?
- jedná se o různorodou práci, při které se dostanete na zajímavá místa
- montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy
- uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti
- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení
- účast na školeních pro zdokonalení v oboru
- práce na 1 (ranní) směnu, občasné držení servisní pohotovosti
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- služební automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a oblečení

Zaměstnanecké výhody:
CO VÁM NABÍZÍME?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- moderní prostředí a pracovní vybavení
- motivující mzdové ohodnocení a odměny v závislosti na hospodářském výsledku firmy
- příležitost k osobnímu i profesnímu rozvoji, možnost kariérního růstu v rámci společnosti
- zajímavou práci s využitím moderních informačních technologií
- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
- zaměstnanecké výhody a benefity (stravné, věrnostní příplatky, aj.)
- pořádání teambuildingu pro stmelení kolektivu
- vzdělávací kurzy a školení
- odměnu za doporučení nového kolegy na naše otevřené pozice

Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)
www.superservisman.cz

Informace o společnosti JaP - Jacina, s.r.o.

JaP - Jacina, s.r.o.
Nákladní 1486
Mnichovo Hradiště
29501
IČO: 25655108
aktualizováno před 18 dny

Odpověď na pracovní pozici Servisní technici - elektro nebo zámečník - montážní dělníci mechanických zařízení