Servisní technici - ostatní technici elektronici, Zlín

Výroba a provoz / Servisní technici - ostatní technici elektronici

Společnost JADRNÍČEK, spol. s r.o.

Místo pracoviště Zlín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technici - ostatní technici elektronici (Zlín)

Nástup možný IHNED

Náplň práce:
- servis hořáků
- elektro práce
- zpracování zakázek
- řešení konkrétních servisních požadavků klientů dle jejich potřeb
- montážní práce apod.

Požadujeme:
- vyhlášku 50/78 §5, §6
- ŘP skupiny B,
- čistý rejstřík trestů,
- zkušenosti s MaR výhodou,

Nabízíme:
- stabilní zázemí v rozrůstající se rodinné společnosti
- možnost vzdělávání a pracovního růstu na manažerské pozice
- platové ohodnocení od vykonané práce + % odměny ze zakázek

- Práce na jednosměrný provoz
- Sick days
- Firemní vozidlo, PC, telefon
- Finanční bonusy

Požadavky

  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
  • Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti JADRNÍČEK, spol. s r.o.

JADRNÍČEK, spol. s r.o.

Zlín

IČO: 28507819
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Servisní technici - ostatní technici elektronici

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Zlín