Servisní technici pro středisko mělník - ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení, Mělník

Výroba a provoz / Servisní technici pro středisko mělník - ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení

Společnost Koncept FAST s.r.o.

Místo pracoviště Rohelova 2596, Mělník
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technici pro středisko mělník - ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení (Rohelova 2596, Mělník)

Do našeho týmu hledáme servisního technika:
Náplň práce:
Montáž a servis měřidel (bytových vodoměrů, kalorimetrů, měřičů tepla), odečty měřidel, administrativní činnost v rámci servisu. Práce v terénu (bytové a nebytové prostory). Technik pro správu bytů.
Požadujeme:
Vzdělání střední odborné s výučním listem - nejlépe technického směru. (výhodou znalosti z oboru instalatérského)
Manuální zručnost a pečlivost, zodpovědný přístup, loajálnost a flexibilnost, komunikační schopnosti, řidičské oprávnění skupiny B, výpis z rejstříku trestů.
Nástup: ihned
Nabízíme:
Podporu ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, zajímavou a perspektivní práci, stabilní zázemí úspěšné společnosti, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené.

Kontakt: e-mail: , tel.: 602 110 476 nebo 315 627 761

Informace o společnosti Koncept FAST s.r.o.

Koncept FAST s.r.o.
Rohelova 2596
Mělník
27601
IČO: 45357811
aktualizováno před 4 měsíci