Servisní technik čistíren odpadních vod - montážní dělníci ostatních výrobků, Brno

Výroba a provoz / Servisní technik čistíren odpadních vod - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost ASIO TECH, spol. s r.o.

Místo pracoviště Kšírova 552, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik čistíren odpadních vod - montážní dělníci ostatních výrobků (Kšírova 552, Brno)

Náplň práce:
- Servisní zásahy u klientů (ČOV, lapáky, odlučovače, čerpací stanice)
- Technická kontrola, seřízení a údržba čistírenské technologie
- Komunikace se zákazníky
Požadavky: - Řidičské oprávnění sk.B
- Vyhláška č. 50/1978 Sb. el. zařízení §6 (výhodou)
- Proklientská orientace
- Flexibilita a ochota učit se novým věcem
- Technické myšlení, manuální zručnost
- Samostatnost a zodpovědnost, práce s plasty a orientace v oboru výhodou (případně zaškolíme)
Nabízíme: - Pevné zázemí a přátelský kolektiv, příspěvek na stravování, služební telefon, 25 dní dovolené (po zkušební době).Čtvrtletní prémie dle výkonu + roční prémie.
Životopisy zasílejte na

Informace o společnosti ASIO TECH, spol. s r.o.

ASIO TECH, spol. s r.o.
Kšírova 552
Brno
61900
IČO: 48910848
aktualizováno před více než 2 roky