Servisní technik/čka elektro a mar - elektrotechnici a technici energetici, České Budějovice

Výroba a provoz / Servisní technik/čka elektro a mar - elektrotechnici a technici energetici

Společnost TERMS CZ s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Krokova 2100, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik/čka elektro a mar - elektrotechnici a technici energetici (Krokova 2100, České Budějovice)

Požadujeme: vzdělání- minimálně vyučení v oboru, řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, schopnost a ochotu učit se novým věcem.
Nabízíme: nástupní plat dle znalostí a praxe, osobní ohodnocení dle výkonu, zajímavou a perspektivní práci, příjemné pracovní prostředí, odborné vzdělávání, zaměstnanecké benefity, možnost pracovního postupu.
Pracovní náplň: servis a opravy elektrických zařízení a systémů MaR.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, prémie dle výkonu, notebook, mobilní telefon.
Nástup: ihned.
V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail Telefonický kontakt možný v době od 8:00-16:00 hodin.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti TERMS CZ s.r.o.

TERMS CZ s.r.o.
Krokova 2100
České Budějovice
37006
IČO: 26022231
www.terms-cz.com
aktualizováno před 24 dny

Odpověď na pracovní pozici Servisní technik/čka elektro a mar - elektrotechnici a technici energetici