Servisní technik - ostatní technici elektronici, Nová Role

Výroba a provoz / Servisní technik - ostatní technici elektronici

Společnost Viking Mašek, a.s.

Místo pracoviště Tovární 357, Nová Role
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik - ostatní technici elektronici (Tovární 357, Nová Role)

Kontakt: Kostincová Silvie, e-mail:
Požadavky: umět číst strojírenské výkresy a elektrická schémata, schopnost domluvit se anglicky, ŘP sk. B, výhodou odborná způsobilost NV č. 194/2022, sb. §6, časová flexibilita, ochota cestovat
Náplň práce: montáž a seřizování balících strojů, záruční a pozáruční servis, cca 2 týdny v měsíci služební cesty
Nabízíme: 13.plat, po zapracování služební auto i k soukromým účelům, prac. poměr na dobu neurčitou
příspěvek na stravování, firemní jídelna

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Viking Mašek, a.s.

Viking Mašek, a.s.
Tovární 357
Nová Role
36225
IČO: 24249629
aktualizováno před 17 dny

Odpověď na pracovní pozici Servisní technik - ostatní technici elektronici