Servisní technik, technička it - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Kravaře

Informační technologie / Servisní technik, technička it - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost Jařab s.r.o.

Místo pracoviště Hlučínská 47, Kravaře
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik, technička it - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (Hlučínská 47, Kravaře)

*KO: Jařab Libor, tel.: 603 536 817, e-mail:
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu J+M výpočetní techniky, na základě kterého bude děláno výběrové řízení:
Hledáme kolegu na pozici servisního technika výpočetní techniky pro naše zákazníky.
Požadujeme:
- Přehled a orientaci v IT, zájem o opravy IT a elektroniky
- Zkušenosti v IT oboru, manuální zručnost a pečlivost
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- Slušné komunikativní jednání
- Pozitivní přístup k práci
- Dochvilnost, pečlivost, svědomitost
Nabízíme:
- Zaměstnanecký poměr na plný úvazek
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Zajímavou a perspektivní práci v mladém kolektivu
- Příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned.

Náplň práce:
- Záruční a pozáruční servis IT, instalace notebooků, počítačů, serverů, tiskáren, síťových prvků a jiných zařízení
-Péče o stávající a nové zákazníky, vyřešení jejich HW a SW problémů

Pracovní doba od 9:00 do 17:00 hod.

Informace o společnosti Jařab s.r.o.

Jařab s.r.o.
Hlučínská 47
Kravaře

IČO: 10987185
aktualizováno před více než 2 roky