Servisní technik / technička - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení, Nový Bydžov

Výroba a provoz / Servisní technik / technička - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Společnost OK ZAHRADY s.r.o.

Místo pracoviště Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik / technička - mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení (Jos. Jungmanna 1735, Nový Bydžov)

Možnost prodloužení PP
Požadavky:
- montážní schopnosti a manuální zručnost
- pečlivost, důslednost, samostatnost a spolehlivost
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- provádění prohlídek, údržeb a oprav zahradnických strojů
- pomoc s výběrem náhradních dílů zákazníkům
- komunikace se zákazníky
- drobné opravy a údržby v areálu firmy
Jsme přední, dynamicky se rozvíjející firma v zahradnickém oboru. Nabízíme moderní zázemí, mzdu, která rozhodně není k zahození, jasné a spravedlivé podmínky odměňování, možnost kariérního růstu, firemní školení, vzdělávací kurzy, občerstvení na pracovišti, firemní akce….
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky po - pá (7 - 15 hod)

Informace o společnosti OK ZAHRADY s.r.o.

OK ZAHRADY s.r.o.
Jos. Jungmanna 1735
Nový Bydžov
50401
IČO: 28768655
aktualizováno před 5 měsíci