Servisní technik/technička - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení, Šternberk

Výroba a provoz / Servisní technik/technička - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost EDUKA CENTRUM s.r.o.

Místo pracoviště Šternberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik/technička - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (Šternberk)

Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru (elektrikář, výpočetní a elektronické systémy, servisní technik)
- flexibilita,
- loajalita,
- manuální zručnost, technické myšlení
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Pravidelný příjem + odměny
- Zaškolení
- Práci v týmu profesionálů
- Stravenky

Náplň práce:
- Instalace AV techniky (interaktivních panelu, dataprojektorů, jazykové laboratoře)
- Servis a čištění projektorů
- Kompletní instalace datové infrastruktury učeben
- Montáž a zprovoznění elektrických zařízení, IT techniky
- Práce s technickou dokumentací (orientace ve schématech)

Strukturovaný životopis výhradně e-mailem na adresu:

Životopisy, které nesplňují výše uvedené požadavky, budou automaticky vyřazeny.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti EDUKA CENTRUM s.r.o.

EDUKA CENTRUM s.r.o.

Šternberk

IČO: 28607210
aktualizováno před 2 měsíci