Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí - zahradní technici, Ostrava

Zemědělství a lesnictví / Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí - zahradní technici

Společnost Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Místo pracoviště Kpt. Vajdy 3202, Ostrava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 510 - 33 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí - zahradní technici (Kpt. Vajdy 3202, Ostrava)

Životopis zašlete na:
Požadujeme: minimální vzdělání vyučení v oboru strojního zaměření; praxe s opravami drobných strojů a nářadí, automobilů; řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, sk. E, T výhodou; samostatnost, manuální zručnost, technické myšlení; nástup IHNED

Hlavní náplň práce:
- servis a opravy zahradní techniky (sekačky, křivinořezy, pily apod.)
- drobné opravy a servis vozového parku

Nabízíme:
Pracovní doba 6:30-15:00 hodin.
Plat dle platové tabulky zaměstnanců veřejného sektoru (dle vzdělání a délky započitatelné praxe).
(cca 23 510 Kč), po zaučení osobní příplatek až 7 000 Kč + čtvrtletní odměny.
25 dnů dovolené

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, benefity z FKSP- příspěvek na důchodové a životní pojištění

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace

Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Kpt. Vajdy 3202
Ostrava
70030
IČO: 66739331
www.tsoj.cz
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Servisní technik zahradní techniky a ručního nářadí - zahradní technici