Servisní zástupce - řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby), Velké Pavlovice

Doprava / Servisní zástupce - řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Společnost Elis Textil Servis s.r.o.

Místo pracoviště Hodonínská 1115, Velké Pavlovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Servisní zástupce - řidič - řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby) (Hodonínská 1115, Velké Pavlovice)

27.7.2021/ Náplň práce:
- Rozvoz a svoz pracovních oděvů a rohoží
- Nakládka, vykládka a třídění pracovních oděvů
- Provádění servisu u zákazníků s potvrzením v elektronické podobě (PDA)
- Řízení dodávkové vozidla dle zadané lokality

Požadujeme:
- Řidičský průkaz sk. B
- Fyzická zdatnost a reprezentativní vystupování u zákazníka
- Čistý trestní rejstřík
- Pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost

Vaší výhodou bude:
- Zkušenost s rozvozem
- Bydliště v okolí Velkých Pavlovic
- Ochota práce přesčas
- Týmový duch a orientace na zákazníka

Nabízíme:
- Motivační mzdové ohodnocení
- Nový a moderní vozový park
- Práci na HPP s placenými přesčasy
- Volné víkendy
- Kompletní zaškolení a poté přidělení vlastního vozidla
- Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, sleva na mobilní služby, kafeterie, firemní uniforma, firemní akce)

Životopisy zasílat na adresu:

Informace o společnosti Elis Textil Servis s.r.o.

Elis Textil Servis s.r.o.
Hodonínská 1115
Velké Pavlovice
69106
IČO: 25756966
aktualizováno před téměř 3 roky