Sežizovač/seřizovačka vstřikolisových strojů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů, Prostějov

Výroba a provoz / Sežizovač/seřizovačka vstřikolisových strojů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Společnost KP - KOPRO s.r.o.

Místo pracoviště Průmyslová 3143, Prostějov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 38 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Sežizovač/seřizovačka vstřikolisových strojů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (Průmyslová 3143, Prostějov)

Kontaktní osoba Hrubanová Eva DiS., tel.: 731152542, e-mail:
Náplň práce: práce na lisovně plastů, seřizování vstřikolisovacích strojů.
Požadujeme: praxe podmíkou.
Nabízíme: dotované stravování, docházkový bonus, odměna vedoucího, firemní akce, výhodný telefonní tarif

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KP - KOPRO s.r.o.

KP - KOPRO s.r.o.
Průmyslová 3143
Prostějov
79601
IČO: 25590120
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Sežizovač/seřizovačka vstřikolisových strojů - seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů