Šič/ka - švadlena - pracovník/ce kompletace - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Liberec

Výroba a provoz / Šič/ka - švadlena - pracovník/ce kompletace - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost MCU KOLOSEUM, o.p.s.

Místo pracoviště Generála Svobody 83, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 115 - 120 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Šič/ka - švadlena - pracovník/ce kompletace - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Generála Svobody 83, Liberec)

Pracovní místo zřízené pro osoby se zdravotním postižením (OZP)
Náplň práce:
- po zaučení samostatné šití a výroba výrobků z textilu a dalších podobných materiálů na základních a speciálních šicích strojích v menších sériích
- kontrola a provádění úprav finálního vzhledu výrobku
- jedná se především o prošití a obšití zdravotnických potřeb (práce s entlem), případně drobné opravy a úpravy oblečení či textilu v rámci chráněné dílny
- kompletace výrobků, dílů a součástek pomocí drobného ručního nářadí
Požadujeme:
- zkušenosti s průmyslovými šicími stroji
- výhodou vyučení v oboru
- pracovitost a pečlivost, manuální zručnost
- zkrácený pracovní úvazek (20 hodin týdně)
- pracovní místo určené pro osoby OZP (potvrzení o OZP)
Osobní kontakt možný po předchozí telefonické domluvě.
Začleňování OZP: společnost je sociálním podnikem, zaměstnává více než 50 % zaměstnanců z řad OZP
Mzda, plat (hrubý): 110 - 115 Kč/hodina + odměny dle výkonu
Typ pracovního úvazku: HPP, zkrácený pracovní úvazek
Datum nástupu: srpen - září 2023 či později dle domluvy

Informace o společnosti MCU KOLOSEUM, o.p.s.

MCU KOLOSEUM, o.p.s.
Generála Svobody 83
Liberec
46001
IČO: 25405080
aktualizováno před 5 měsíci