Šič/šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Prostějov

Výroba a provoz / Šič/šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost SOFA Dog Wear PRODUCTION, s.r.o.

Místo pracoviště Svatoplukova 2439, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 000 - 22 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Šič/šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Svatoplukova 2439, Prostějov)

VHODNÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte na e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 hod. Pracoviště: Svatoplukova 46, Prostějov.
Požadujeme: pečlivost, zručnost.
Náplň práce: samostatné šití celých výrobků.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené.

Informace o společnosti SOFA Dog Wear PRODUCTION, s.r.o.

SOFA Dog Wear PRODUCTION, s.r.o.
Svatoplukova 2439
Prostějov
79601
IČO: 3841421
aktualizováno před asi rokem