Šička, švadlena - zdravotnických prostředků - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Hulín

Výroba a provoz / Šička, švadlena - zdravotnických prostředků - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost PANOP CZ s.r.o.

Místo pracoviště Antonína Dvořáka 1341, Hulín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 500 - 27 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Šička, švadlena - zdravotnických prostředků - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Antonína Dvořáka 1341, Hulín)

pracoviště Hulín
- Náplň práce: kompletní šití ortopedických pomůcek a zdravotnických prostředků, případně jejich částí na ramennovém, lemovacím, překrývacím nebo plochém šicím stroji s přímým a klikatým stehem
- Požadujeme: zkušenost v oboru šití na průmyslovém stroji, manuální zručnost, šikovnost
- Nabízíme: Nástup možný ihned, Práce v jednosměrném provozu od 6:00 do 14:30 (Po-Pá) s možností přesčasů placených příplatkem. Stravenky v hodnotě 100,-Kč po zkušební době, občerstvení na pracovišti, Práce v úkolové mzdě (19.000-27.000,-Kč), zaměstnanec si reguluje výši svého výdělku dle zručnosti sám.
- své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti PANOP CZ s.r.o.

PANOP CZ s.r.o.
Antonína Dvořáka 1341
Hulín
76824
IČO: 26243784
aktualizováno před 3 měsíci