Šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech, Semily

Výroba a provoz / Šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost Sdružení TULIPAN, z.s.

Místo pracoviště Bítouchovská 1, Semily
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 9 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Šička - švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech (Bítouchovská 1, Semily)

Šička - pouze pro OZP (osoba s hendikepem)
Náplň práce
* šití na stroji
* konstrukce základních střihů
* stříhání
* začišťovací a dokončovací práce
* vyšívání
Požadujeme
* osobu OZP (osoba s hendikepem)
* ovládání šití
* manuální zručnost
* samostatnost a spolehlivost
Nabízíme
* nástup možný ihned nebo dle dohody
* práci na částečný úvazek v rozvíjející se organizaci

Navíc Vám Sdružení TULIPAN nabízí aktivity pro radost, spolupráci s psychologem nebo dluhovým poradcem, fajn šéfy i podporu kanceláře. Umíme pracovat s lidmi s hendikepem.

kontakt: emailem, telefonicky (08:30-13:30)

Informace o společnosti Sdružení TULIPAN, z.s.

Sdružení TULIPAN, z.s.
Bítouchovská 1
Semily
51301
IČO: 26672472
aktualizováno před více než rokem